Ковдри синтепонові від виробника

Ковдри синтепонові від виробника

Купити добру ковдру для сну і відпочинку, якісну і теплу, безпечну для здоров’я, зовсім не просто. Однак кількість текстильних виробів сьогодні дозволяє підібрати універсальну синтепонову ковдру, якою можливо вкриватися незалежно від пори року.

 

Завдяки легкому, пружного і об’ємному наповнювачу – синтепону, ковдри Харківської фабрики домашнього текстилю та нетканих матеріалів DOTINEM, дуже теплі і повітряні. Ковдри з синтепону значно дешевше натуральних, але мають ряд переваг:

 

  • Гіпоалергенність – штучне волокно не має запаху і не виділяє пилу, а тому не боїться пилових кліщів. Навіть дитяча ковдра з синтепону цілком безпечна.
  • Теплопровідність – синтепонові ковдри по зігріваючим властивостям не поступаються натуральним ковдрам. Поліестер відмінно тримає форму і об’єм, а повітряний наповнювач створює ефект термоса. Ковдра зігріє навіть в люті холоди і зберігає комфортну температуру в теплу погоду.
  • Легкість у догляді. Власне виробництво синтепону дозволяє створювати якісну продукцію, яка прослужить дуже довго. Синтепонові ковдри ізносостійкі і відмінно перуться в домашніх умовах. Швидко сохнуть і повністю відновлюють первісну форму.
  • Компактність. Ковдра з синтепону компактно складається і займає небагато місця.

Синтепонові ковдри – це економний варіант з недорогих, але екологічно чистих матеріалів. М’які і ніжні, ковдри з синтепону занурять в атмосферу затишку і спокою.

 

На сьогоднішній день фабрика DOTINEM Україна створює ковдри, враховуючи індивідуальні потреби кожного. Професійний підхід і власне виробництво синтепону дозволяє випускати продукцію торгових марок «Чарівний сон» і «Уют» відповідно з вітчизняними та європейськими стандартами якості.

 

Ковдри торгових марок «Чарівний сон» і «Уют» можливо придбати оптом і в роздріб. Наші фахівці детально розкажуть про характеристики виробів і допоможуть підібрати індивідуальний варіант на замовлення.

 
 

Ковдри фабрики DOTINEM для приємного і здорового відпочинку!

Post a Comment