Про нас

Фабрика DOTINEM – один з провідних виробників ковдр в Україні, відома під такими торговими марками Чарівний сон, Уют, Верона, Dotinem.
У нашому асортименті Ви знайдете найбільш затребуваний на ринку домашній текстиль – ковдри, подушки, матраци, наматрацники.

Також ми реалізуємо сировину і неткані матеріали для виготовлення подушок, ковдр, іграшок, м’яких меблів – холлофайбер в формі кульок, синтепон, шерстепон, тюфячна вата, ватин і шерстін. Наша фабрика заснована в 2003 році. За роки нашої 12-річної роботи ми стали популярні серед покупців і зайняли міцну позицію на оптовому ринку легкої промисловості.

Наші клієнти – найбільші торгові мережі, супермаркети, фабрики і приватні підприємці, які займаються реалізацією домашнього текстилю, виготовленням меблів та пошиттям верхнього одягу.

Завдяки широкому вибору, кожен наш покупець зможе вибрати для поповнення власного асортименту якісні товари. Наш колектив складається з вузькопрофільних фахівців, які люблять свою роботу, тому наша продукція відрізняється своєю якістю і довгим терміном служби.
До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, що дає можливість зробити покупку з найбільшою вигодою.

Наші партнери та клієнти цінують нас тому, що ми:

 • У виробництві на фабриці використовуємо найсучасніше й високотехнологічне обладнання, таке як:
  • автоматизована лінія для виробництва ковдр з формуванням вкладиша
  • комп’ютеризоване стьобальне устаткування нового покоління
  • обладнання для виробництва ватину, синтепону, холлофайберу, разволокнення текстильних відходів
  • сучасна машина для подушок
 • За рахунок повної автоматизації всього процесу виробництва ми знизили наші витрати і пропонуємо споживачеві найкращу вартість на товари
 • Реалізуємо за низькими цінами неткані матеріали, що дає можливість багатьом великим виробникам швидко і вигідно зробити закупівлю сировинного матеріалу
 • Працюємо по всій території України і маємо можливість поставляти продукцію навіть у найвіддаленіші її куточки

Крім успішного виготовлення ковдр та матраців під торговою маркою «Чарівний сон», ми також є одним з кращих виробників подушок в Україні.

Запрошуємо Вас ознайомитися з повним асортиментом наших товарів в каталозі. Також Ви зможете отримати повну інформацію про те, які матеріали використовуються у виробництві.

Завдяки індивідуальній спрямованості роботи з кожним клієнтом, ми готові обговорити виготовлення партії продукції «під замовлення» відповідно до побажань клієнта докладніше в послугах.

У своїй роботі ми намагаємося враховувати інтереси і вимоги кожного покупця, щоб запропонувати Вам найбільш вигідне і довгострокове співробітництво.

Post a Comment