Фабрика домашнего текстиля и нетканых материалов
«DOTINEM»

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії Чарівний сон!

Фабрика “DOTINEM” – великий український виробник домашнього текстилю та нетканих матеріалів для виробництва подушок, ковдр, одягу, м’яких меблів та іграшок. З нами Ви завжди маєте можливість придбати товари найвищої якості за доступної вартості!

Наші торговельні марки: “DOTINEM” “Чарівний сон” “Уют” “Верона”

Ми пропонуємо довгострокову співпрацю оптовим покупцям, торговим мережам і підприємцям на взаємовигідних умовах. Широкий асортимент і доступні ціни стануть прекрасною основою для розвитку Вашого бізнесу, а переваги покупки в DOTINEM переконають Вас в цьому! Ми не несемо витрати на закупівлю багатьох сировинних і пакувальних матеріалів, а виробляємо їх самостійно. Це дозволяє нам запропонувати покупцеві конкурентоспроможну ціну.
Протягом багатьох років успішної роботи ми дотримуємося основного правила: бездоганна якість – основа плідної співпраці. Тому Ви неодмінно залишитеся задоволені нашою продукцією! Для клієнтів фабрики DOTINEM передбачена вигідна система знижок, а також можливість виконання замовлення за індивідуальними параметрами.

В асортименті

Домашній текстиль

 • Простьобані ковдри (хутряні, вовняні, ватяні, бамбукового та антиалергенного волокна, з наповнювачем з штучного лебединого пуху)
 • Подушки (силікон, холлофайбер, бамбукове волокно, аерофайбер, антиалергенне кулькове волокно)
 • Наматрацники
 • Ватні матраци

Утеплювачі (неткані матеріали)

 • Синтепон
 • Ватин
 • Силіконізоване полотно

Наповнювачі

 • Регенероване волокно (тюфячна вата)
 • Кульковий холлофайбер
 • Холлофайбер

Співпраця з виробником – безсумнівний плюс для Вашого бізнесу:

Оцініть переваги!

 1. Висока якість. Торгові марки “DOTINEM”, “Чарівний сон”, “Уют” і “Верона” протягом багатьох років користуються попитом серед споживачів і заслугували безперечне визнання завдяки високій якості матеріалів і довгому терміну служби.
 2. Конкурентоспроможна ціна. Наша компанія є виробником представленої продукції, тому ми можемо запропонувати як роздрібному, так і оптовому покупцеві максимально низьку вартість.
 3. Наші партнери та клієнти – не тільки роздрібні покупці, а й багато великих заводів, фабрик, що займаються виготовленням меблів, постільних речей, пошиттям верхнього одягу і іграшок, а також торгові компанії і організації.
 4. Прямі закупівлі у виробника – це повна впевненість в тому, що Ви придбаєте високоякісний товар за низькою вартістю, який приверне в Ваш магазин більше покупців і збільшить прибутковість Вашої компанії!

Запрошуємо роздрібних покупців зробити вигідні і приємні покупки в нашому

інтернет-магазині

Post a Comment