Послуги

Харківська фабрика домашнього текстилю та нетканих матеріалів DOTINEM надає широкопрофільні послуги з виготовлення текстильних виробів та нетканих матеріалів під замовлення з пересилкою по всій території України.
З нашої сировини або за давальницькою схемою. Відмінною особливістю наших послуг, є незмінна якість, при низькій ціні на пошиття ковдр та інших текстильних виробів в Харкові.

Ми пропонуємо комплекс послуг для співпраці з ДЕРЖ організаціями, промисловими підприємствами, а також приватними і юр особами:

 • Пошиття ковдр
  Ми можемо виготовити ковдру на вимогу замовника: змінити вагу, склад наповнювача, розмір і підібрати оптимальне співвідношення ціна – якість.
 • Пошиття постільних комплектів
  Широкий асортимент забарвлень, щільності і складів тканини – дозволить підібрати найбільш вигідний варіант для Вашої організації, готелю або бізнесу.
 • Виготовлення матраців за індивідуальними і стандартними розмірами
  Фабрика Дотінем пропонує виготовлення матраців відповідно до розмірів замовника в разі, якщо ліжко або диван мають нестандартний розмір.
 • Стьобання і пошиття спальних мішків
  Нами пропонується виготовлення недорогих стьобаних спальних мішків з різним утеплювачем: синтепоном, силіконом, шерстопоном.
  Різної щільності, як для звичайного наметового використання, так і для екстремальних умов з морозостійкими і вологозахисними властивостями.
  Спальники ТМ Чарівний сон відрізняються низькою ціною, тривалим терміном експлуатації (при незмінних характеристиках) і ергономічністю.
 • Виготовлення синтепону, силікону, шерстопону
  Наша фабрика виготовить термоскріплене полотно високої якості нестандартного розміру, складу і щільності, різної жорсткості.
  Залежно від потреб підприємства, з використанням власної сировини або матеріалів замовника.
  Дані неткані полотна застосовуються в якості наповнювачів для ковдр, спальників і верхнього одягу.
  Щільність утеплювача від 60 г/м2 до 400 г/м2. Ширина 150-220 см.
 • Стьобання на багатоголковій машині
  Швейне підприємство DOTINEM пропонує стьобання тканин багатоголковими машинами з цифровим управлінням.
  Крім стандартних варіантів, є можливість розробки нових візерунків. Ширина стьобаного виробу 1,5-2,5 м.
 • Разволокнення в вату
  Разволокнення вітоші, текстильних відходів, неліквідів СекондХенду, на сьогоднішній день – найбільш грамотне рішення їх утилізації.
  Регенероване волокно може ефективно застосовуватися для виробництва іншої продукції. Наприклад,як нетканий утеплювач для одягу (ватин, ватекс), обтиральні серветки або у вигляді тюфячної вати при будівництві сараю або гаража, а також як недорогий наповнювач для матраца.
 • Співпраця за давальницькою схемою (повною або частковою)
  Виготовлення усього вищезгаданого переліку послуг фабрики DOTINEM, в тому числі і пошиття текстильних виробів під замовлення в Харкові, можливо з власної сировини або з матеріалів замовника.
  Дана схема вигідна для клієнтів, які володіють певною сировинною базою, не маючи власного виробництва.
  Перевага в тому, що замовник отримує готовий товар під його брендом, виготовлений за потрібними йому параметрами – не відкриваючи виробництво самостійно.
  Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені у високій якості і своєчасності виконання замовлення.
  Що досягається за рахунок повного виробничого циклу і наявності власної сировинної бази, а також багаторічного досвіду.
  З 2003р. ми успішно працюємо з організаціями – замовниками, як державного, так і приватного сектора по всій Україні.

Post a Comment